שישי, 12 פברואר 2016 11:37

מנוף הרמה - איך זה עובד?

מנוף הרמה לגובה הוא מתקן מכני הנדסי הקיים בשתי גרסאות עיקריות: מנוף הרמה נגרר, או מנוף הרמה המעוגן למשאית. בכל אחת משתי הגרסאות, המנוף מוצב בשטח ומקובע ומאוזן על ידי זרועות הידראוליות המאפשרות הפעלת כוחות נגדיים לעומס המופעל על המנו, ומיעה של קריסה או נטייה שלו.

מנוף הרמה - מתי משתמשים?

במנוף הרמה משתמשים בפרויקטים קצרי טווח או פעולות הדורשות הרמת מטענים שונים לגבהים, כאשר קיימות מגבלות בשטח או כאשר רוצים לקצר זמני הרמה. למשל, בפרויקט בנייה של בניינים בני 4 קומות, או 5 קומות, ובמיוחד כאלה שנבנים בארץ בשנים האחרונות במסגרת פרויקט תמ"א 38, השטח שמוקצה לבניית הפרויקט הוא קטן מדי בכדי לאפשר הקמת מנוף קבוע. מגבלה נוספת, הוא אופן הפעולה של מנוף רגיל, המורכב מזרוע המסתובבת על עמוד. כאשר קוטר מעגל הסיבוב של זרוע המנוף קטן מדי, לא ניתן להקים מנוף מסוג זה.

בשלב עבודות הגמר בפרויקטים מסוג זה גובר הצורך בשימוש במנוף הרמה לגובה. במשך מספר שעות בודדות, ניתן באמצעות המנוף לפזר משטחים שלמים עם אריחי קרמיקה, אביזרי סניטציה, ארונות מטבח, דלתות ועוד בכל הקומות ולאחר מכן המנוף נעלם כלא היה.

בבניינים עם תכנון מסודר, מרוכזים על גג הבניין מנועי המזגנים עבור הדירות בבניין. גם במקרה זה, עבור קבלן התקנות המזגנים, או קבלן התקנות דודי השמש, הזמנת מנוף הרמה לגובה לצורך העלאה לגובה של המזגנים ודודי השמש הופכת למשימה קלילה ומהירה, לא יותר מ-20 דקות.

מנוף הרמה - מי משתמש?

במנוף הרמה לגובה משתמשים באופן יום יומי: מובילי רהיטים, מתקיני דודי שמש, מתקיני מזגנים, קבלני בניין, נגרים המתקינים מטבחים וכל מי שזקוק באופן מיידי לאמצעי הרמה בטוח, מהיר וזמין. בחברת אריאל הרמות לגובה באילת קיימת זמינות גבוהה לכל סוגי הפרויקטים או הצרכים.

מנוף הרמה - כמה עולה?

מחיר מנוף הרמה לגובה נקבע על פי שעות שימוש, כך שבהובלות, התקנות או פרויקטים עם כמויות מטען קטנות עד בינוניות, העלות כמעט שאינה מורגשת.

מנוף הרמה - מהירות תפעול

כאשר המטענים, המזגנים או דודי השמש, לצורך הדוגמה, ארוזים באופן יעיל ומוכנים להעמסה כל פעולת ההרמה לגובה באמצעות המנוף אורכת לא יותר מ-20 דקות כולל עיגון המנוף למקום ופתיחת משטח ההעמסה. לעיתים קרובות מתוזמנת ההובלה והההרמה לגובה לשעות הערב, כך שההצבה הזמנית של המנוף לא משבשת את התנועה, בין אם מדובר ברחוב פנימי שקט לרחוב ראשי סואן.

מנוף הרמה - איך מזמינים?

איך מזמינים? פשוט מאוד: מתקשרים ל: 054-5574435, יענה לכם דויד מאריאל הרמות לגובה, מה שיישאר הוא לקבוע מקום ושעה.

עודכן לאחרונה ב שישי, 12 פברואר 2016 12:25